1

Ayakkabı

Maserto su geçirmeyen, leke tutmayan kumaşlara sahip kıyafetlerinin yanında erkekler için en kaliteli ayakkabı seçeneklerine de sahiptir. Ayakkabı erkek iş dünyasında kullanıma uygun dayanıklı ve şık tasarımlarıyla Maserto erkek giyim kategorilerinde en popüler seçeneklerden bir tanesidir. Siz de iş dünyasında çok sık yer alıyorsanız klasik ayakkabı modelleri ile rahatlığı ve şıklığı yaşayabilirsiniz.

Burun kısmı koyu ve arkaya doğru açılan bir renk tonu ile kahverengi loafer ayakkabıvazgeçilmeziniz olabilir. Ayakkabı modelleri arasında loafer, klasik, süet, spor çeşitlerimizi inceleyerek ihtiyacınıza uygun seçenekleri en uygun ayakkabı fiyatları ile satın alabilirsiniz.

Ayaklarınızın ve parmak ucundan topuğa kadar rahat edeceği ayakkabılar ile her mevsim kendinize uygun tarzı yaratabilirsiniz. Maserto geri dönüştürülebilir, kolay temizlenebilir ayakkabı seçenekleri ile her an sektörün en güncel modellerini beğeninize sunar. 

Ergonomik Erkek Ayakkabı Modelleri

Mevsime uygun ayakkabı seçimlerinizde en popüler renklerin ve tarzların bir arada bulunduğu seçenekleri inceleyin. Erkek kışlık ayakkabı modelleri genellikle tabanı kalın ve ayağınızı üşütmeyecek seçeneklerden oluşur. Erkek yazlık ayakkabı modelleri daha ince ve ayağınızın nefes alacağı, terletmeyen yapıda seçeneklerden oluşur.

Erkek spor ayakkabı indirim avantajıyla satın alabileceğiniz popüler modeller kırmızı, siyah, beyaz, kahverengi renk alternatiflerini bir arada bulabilirsiniz. Ayakkabı modellerimiz arasında yer alan micro light tabanlı ayakkabılarla yazın ayaklarınızın daha rahat etmesini sağlayabilirsiniz.

Üzeri süet, kullanımı rahat ve esnek micro light taban ayakkabılarımız her mevsimde ayak tabanınızı rahat ettirmek için tasarlanmıştır. Micro light taban ayakkabı sınıfında yer alan ayakkabılarımız ergonomik tasarımıyla iş dünyasında rahat etmenizi sağlar.

Erkek Spor Ayakkabı

Maserto spor ayakkabı modellerimizin tamamı orijinal deriden üretilmiştir. Siyah ayakkabı modellerinde bağcık ve desen tasarımlarından taban tasarımına kadar her detay modern bir tarzı yansıtır. Sürekli yenilenen ürün yelpazesi ile özgün tasarımlara sahip spor ayakkabıları erkek spor giyimin en kaliteli seçeneklerinden biridir. Siyah spor ayakkabı modellerinde düz renk tasarımlar dışında farklı ufak renk karışımları dikkat çeker.

Loafer Ayakkabı Modelleri

Maserto loafer kategorisindeki sürdürülebilirlik ilkesine uygun olarak imal edilmiş ayakkabı seçenekleri, püsküllü ve düz modellerden oluşur. Deri ve klasik dışında daha günlük ve spor tarzda modelleri de loafer ayakkabı kategorisi altında bulabilirsiniz.

Klasik Ayakkabılar

Maserto klasik ayakkabı kategorisinde rugan ve sert deri tasarımıyla, uzun yıllar kullanabileceğiniz modeller ön palana çıkar. Parlak ve mat rugan ayakkabı seçeneklerinde siyah ve kırmızı modelleri vitrinimizde bulabilirsiniz.

Yazlık erkek ayakkabı ve kışlık modeller fark etmeksizin rugan ve klasik ayakkabı modelleri her zaman her mevsimde kullanılabilir. Ucuz ayakkabı arayışında iseniz bütçenizi zorlamadan hem son dönemin modası hem de uzun süre dayanıklı ayakkabı modellerini vakit kaybetmeden sipariş verebilirsiniz.

Uygun Ayakkabı Fiyatları ve Yüksek Memnuniyet

Maserto güvencesini taşıyan her üründe olduğu gibi ayakkabıda da kalite ve dayanıklılık oldukça yüksektir. Erkek ayakkabı klasik giyimin ve iş kıyafetlerinin en önemli parçalarından biri olarak giyim tarzına uygun olmalıdır.

İş dünyasında yer almak isteyen birçok erkek, sürekli yeni toplantılara katılmak ve yeni organizasyonlarda yer almak zorundadır. Bu toplantılarda hem rahat hem şık hem de son dönemin modasını yansıtan ayakkabılarla yer almak istemez misiniz? Erkek ayakkabı seçenekleri arasında her ne kadar klasik ve rugan daha ön planda olsa da ucuz ayakkabı modelleri arasında spor ayakkabılar da rahatlığıyla ön plana çıkar. Beyaz erkek ayakkabı kategorisinde yer alan beyaz spor ayakkabılar, renk seçiminize göre günlük hayatta zevkle kullanabileceğiniz modellerdir.

Hem kesenize hem zevkinize hem de işinize uygun tercihler için şimdi Maserto ile şıklığı yakalama zamanı!