Bana Özel

Bana özel kategorisi, standartların dışına çıkmak ve erkek iş dünyasında kendi modasını yaratmak isteyenlere hitap eder. Bu kategoride sitemizde yer alan pek çok ürünü kendi zevkinize göre tasarlatıp sipariş oluşturabilirsiniz. Adeta online terzi hizmeti alabileceğiniz ceket, damatlık, yelekli takım, normal tasarım tasarla gibi seçeneklerin oluştuğu bana özel kategorisi renk, beden, yaka, düğme gibi detayları kendi zevkinize göre seçerek tasarımınızı oluşturabileceğiniz bir bölümdür.

Bana Özel Ceket Tasarla

Hazır ceket satın almak yerine bana özel kategorisinde yer alan ceket tasarla kısmından kendi bedeninize ve zevkinize uygun ceketi tasarlayabilirsiniz. Burada renk, düğme tasarımı, cep tasarımı, pazu, omuz, bel gibi her bölümü tek tek belirterek size özel tasarım ceketi yaptırabilirsiniz. En son kısımda beden ölçülerinizi vererek online terzi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Bana Özel Gömlek Tasarla

Gömlek tasarla kısmından kendiniz için 4 ayrı yaka tipinde gömlek tasarlayabilirsiniz. Kışlık ve yazlık olmak üzere uzun ve kısa kollu gömlek tasarımı yapabilirsiniz. Buradan gömleğin sırt kısmını çizgisiz ortadan çizgi ve iki yandan çizgi olmak üzere 3 ayrı modelde tasarlayabilirsiniz. Kendi gömleğini tasarla seçeneği sayesinde beden ölçülerinize uygun ve size yakışacak modeli oluşturabilirsiniz. Bütün şablonlar hazır olduğu onlinetasarım kıyafet oluşturmanız son derece zahmetsizdir. Cepsiz, iki cepli ya da tek cepli seçeneklerle online giyim tasarla kategorisini son derece keyifli bir şekilde kullanabilirsiniz. Görünür veya gizli düğme tercihleriyle ideal gömlek tasarımınızı oluşturarak belki de hazır arayıp bulamadığınız gömlek modellerini hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Gönlünüzce hazırlayacağınız hazır giyim tasarım seçenekleri sayesinde kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz. Gömleğin etek kısmında ise kuyruk şeklinde uzun ya da kare şeklinde kısa ve derli toplu bir görünüm tercih edebilirsiniz.

Bana Özel Online Tasarım

Özel tasarım giyim kategorisinde yer alan tasarım giysilerkategorisinde yer alan yelekli takım tasarımı için hızlı simülasyonla kolayca karar verebilirsiniz. Kumaş sekmesinde yer alan farklı renk seçeneklerini yaptığınız seçim sonrasında eş zamanlı olarak cansız manken üzerinde görebilirsiniz. Regular fit ya da slim fit, mono yaka ya da sivri yaka, düz yelek ya da kruvaze yelek gibi seçenekleri isteğinize göre tercih edebilirsiniz. Çift düğme ya da tek düğme, tek yırtmaç ya da çift yırtmaç, pilesiz yada pileli takım pantolon seçimiyle kendinize bir yelekli takım tasarımı oluşturabilirsiniz. Ardından ileri diyerek ceket için cep seçeneklerini ikili, üçlü ya da torba cep olmak üzere belirleyebilirsiniz. Ayrıca monogram için 4 ayrı renk seçeneği bulunur. Bunlar mavi, beyaz, gri ve siyahtır. Online giyim tasarla seçeneği içinde yer alan son aşamaysa ölçülerinizi yazdığınız kısımdır. Bu kısımda yer alan her alan için ölçülerinizi cm olarak tam ölçü şeklinde yazıp sipariş aşamasına geçebilirsiniz.

Bana Özel Tasarım Giyim

Kendi gömleğini tasarla kategorisi ve online tasarım olmak üzere 2 alt kategoriden oluşan bana özel kategorisi, size tasarım bilgisi olmadan hazır şablon üzerinden kolaylıkla seçim yapma şansı sunar. Online giyim tasarla kategorisinde yer alan bana özel damatlık tasarla seçeneği, düğününüzde kendi tarzınızı çok net bir şekilde ortaya koymanıza yardımcıdır. Damatlık ve takım tasarla seçeneklerinin yer aldığı kısımda pantolon tasarımınızı da istediğiniz ölçülerde pileli ya da pilesiz olmak üzere yapabilirsiniz. Piyasadaki birçok ünlü markada ateş pahası olan damatlık ve takım elbiseleri, siz kendi ölçülerinize uygun olarak takım elbise tasarla seçeneği sayesinde daha ekonomik şekilde diktirebilirsiniz. Hak ettiğiniz konforu, kendi ellerinizle yaratmak için sizi bana özel kategorisine bekleriz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR