Biz Nasıl Bugüne Geldik?

Büyük firmaların başarı hikayelerini duymaya alışmışsınızdır. Gelin size bizim sıra dışı ve hayranlık uyandıran başarı hikayemizden bahsedelim.

Maserto erkek giyim sektöründe bugün bir yıldız gibi parlıyor, ticari başarısıyla göz kamaştırıyor. Ancak gelin görün ki bu aşamaya gelene kadar çok uzun bir yol kat etmek gerekti. Ayrıca sektördeki haksız rekabetin, fahiş fiyat pastasının bir parçası olmadan bunu gerçekleştirdi.

İtici Gücümüz!

Maserto, çalıştığı ve ürettiği fabrikanın takım elbiselerinden bir tanesini bile almaya gücü yetmeyen bir işçinin isyankar azmi sonucu kurulmuştur. Markanın kuruluşu, zorlu işçilik yıllarının ardından yurt dışına çalışmaya ve dil öğrenmeye giden, hem yurt dışında hem Türkiye’de edindiği deneyimle firmasını kuran bir girişimcinin başarı hikayesidir.

Fahiş Fiyata İnat Doğru Fiyat!

Maserto, üretiminden maliyetin ve satışına kadar her sürece tanıklık etmiş, mutfaktan yetişmiş bir tekstil işçisi tarafından kurulmuştur. Alınan tasarım eğitimi, sektördeki tecrübe ile birleşmiş, İstanbul’da açılan bir depo ile başlayan kurulum süreci markalaşma ile devam etmiştir. Kaliteli üretim yaptığı kadar dünya trendlerine hakim bir kurucuya sahip olması, firmanın en önemli şansıdır. Ayrıca marka, pek çok firmanın uyguladığı ucuza üretim ve fahiş fiyat politikasının aksine; uygun fiyatlı satış politikasını benimsemiştir. Bugün, ünlü markaların neredeyse tamamı ürünlerini düşük maliyetle üretip yüksek fiyata satma eğilimi içindedir. Ancak Maserto, fiyatlandırmalarını  her zaman ‘’şıklığa’’ulaşılabilirlik ilkesi çerçevesinde belirler.

Üründe Kalite Müşteride Memnuniyet!

Maserto casual ve klasik giyim alanında iş adamlarına hizmet veren bir markadır. Leke tutmayan kumaşlarla yapılan ürünlerden, iş hayatını büyük ölçüde kolaylaştıran kırışmaz  takım elbiselere, Xray’da ötmeyen kemer tasarımlarından,uzun süre kullanıma uygun dayanıklılıkta kumaşlarına kadar,  Maserto hazır giyim ve aksesuar kategorisinde rakipsiz firmalardan biridir. Markamız, sürekli takım elbise kullanan veya sık yolculuk yapma mecburiyetinde olan iş adamları için kolay kullanılabilen özgün tasarımlı modellere sahiptir. Ayrıca ürünlerimiz arasında farklı mevsim şartlarına uygun, çeşitli türde takım elbise koleksiyonlarada sahiptir. Ürünlerin tamamı seyahat nedeniyle oluşabilecek aşınma ve hasarlara karşı dayanıklıdır.

Maserto Marka Başarısını Neye Borçlu?

Bireyin onuru, mükemmel kalite ve en iyi hizmet, marka başarısı açısından en önemli faktörlerdir. Maserto erkek hazır giyim kategorisinde günü kurtarmaya yönelik değil, uzun vadeli iş ilişkileri kurmayı önemser. Tasarladığı ürünlerin tamamı, şıklığı ve asaleti dışında kolay bir kullanım avantajına sahiptir. Günümüz iş şartlarına uygun olarak inovatif çözümleri sayesinde Maserto, iş adamlarının güvenle tercih ettiği markalardan biridir. Müşteri ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran, yenilikçi bir anlayıştır. Bu yaklaşımıyla firmamız sektördeki rekabet ortamının kızışmasına ve fahiş fiyat tekelciliğine de savaş açmıştır. Böylece birkaç büyük firmaya sırf markası için çok yüksek meblağlar ödeme mecburiyeti ortadan kalkmış, bu durum bazı firmaların rekabet ortamında kalabilmek için mecburen fiyat kırmasına bile sebep olmuştur. Yani aslında ‘’etikete’’para ödeme algısını kırmaya ve ürettiği kıyafetlerle benzersiz olmaya yönelik yaptığı çalışmalar, firmanın en temel başarı faktörleri arasında sayılabilir.

Odak Noktamız!

 Mükemmel hizmet için 5 temel ilkemiz

  • Kaliteli üretim
  • Dürüst çalışma
  • Doğru fiyatlandırma
  • Müşteri memnuniyeti
  • İhtiyaca yönelik çözümler

Her geçen gün daha yeni tasarımlarla ve teknolojik yeniliklerle sizler için en iyiyi üretmeye çalışıyoruz. Yenilikçi ve 4 kıtada 25 ülkeye ihracat yapan bir marka olarak, her geçen gün sektörde trendi belirlemeye ve ihtiyaca yönelik  ürün geliştirmeye devam ediyoruz ve edeceğiz.