Kemer

Kemer, takım elbiselerde hem aksesuar hem de pantolonu toparlayan önemli bir yardımcıdır. Göze hitap eden önemli parçalardan biri olması nedeniyle bel kemeri erkek takım elbise ile uyumlu olmalıdır. Damat kemer çeşitleri ya da takım elbise için kemerler, genellikle iş dünyasında tercih edile siyah, lacivert, kahverengi gibi ağır renklerden oluşur. Parlak ve mat görünümlü farklı modellerde deri kemer seçenekleri ön plandadır. Duruşu ve kalitesiyle deri kemer erkek aksesuar çeşitleri arasında şıklığıyla öne çıkar. Suya, neme ve uzun süre kullanıma dayanıklı kemer erkek aksesuar kategorisinde Maserto kalitesiyle kullanmaktan keyif alacağınız seçenekler arasındadır.

Damat Kemer Çeşitleri

Damatlık takımlarda düğmeler ve mendiller kadar önemli olan bir diğer detaykemerdir. Doğru pantolon kemeri seçimi, bir kıyafetin göze hitap eden özellik kazanmasını sağlar. Damatlıkların en önemli tamamlayıcılarından biri olan erkek deri kemer seçenekleri gümüş toka detayıyla göz alıcı bir şıklığı yansıtmak üzere tasarlanmıştır. Takım kemeri olarak da kullanabileceğiniz diğer modeller arasında lacivert ve mavi de kıyafetin ağırlığına uygun olarak tercih edebileceğiniz seçeneklerdendir. Ayarlanabilir bel ölçüsü sayesinde takım elbise kemeri, farklı beden tiplerine ve kilolara sahip erkeklerin kolay kullanımına uygun hazırlanmıştır. Kullanılacak kemer pantolon yapısına uygun olarak kıyafetin de tamamlayıcısı olduğunda ise çok daha keyifli bir kullanıma sahiptir.

Takım Elbise Kemeri Çeşitleri

Modellerimiz arasında erkek örgü kemer günlük giyimde orijinal kombinler oluşturmanıza yardımcıdır. Erkek kemeri seçenekleri içinde renk ve model açısından farklı tarzları yansıtan görünüşüyle yılan derisini andıran siyah beyaz tasarımlar da bulunur. Örgü desen seçeneği ile tek renk kemer kullanımının dışına çıkabilirsiniz. Takım elbise kemeri çeşitleri arasında en çok tercih edilen renk ise siyahtır. Erkek siyah kemer modelleri parlak çizgi desenli, nokta desenli, ortadan çizgi desenli gibi orijinal tasarımlara sahiptir. En çok tercih edilen bir diğer renk olan kahverengi kemer, hem damatlık hem takım elbise için ideal bir kullanım sunar. Kemer çeşitleri arasında kahverengi erkek deri kemer ayrı bir yere sahiptir. Deri ceketle de uyum sağlayan deri kemermodelleri, takım elbise, spor veya günlük giyimde de rahatlıkla tercih edilebilir. Deri kemer çeşitleri erkek koton pantolonla birlikte gömlek, tişört ya da kazak kombiniyle kullanılabilir.

Erkek Kemer Tokalı Modeller

Erkek kemer tokalı modellerinde genellikle parlak ve gümüş renk göze çarpar. Erkek tokalı kemer modelleri arasında parlak ve ince detaylara sahip nokta desenli kemerler takım elbiselerinizde bütün sağlamanıza yardım eder. Parlak kemer modellerini seven erkekler için hakiki deri kemer seçenekleri arasında parlak siyah modeller ön plandadır. Mat ve farklı desen seçenekleriyle kıyafetlerinizi zenginleştirecek, pantolonlarınızın bel kısmının düşmesini engelleyecek kemer modellerini online mağazamızdan kolayca seçebilirsiniz. Siyah erkek kemer çeşitleri genellikle en çok tercih edilenler arasındadır. Bu nedenle klasik ve kare desenli gibi minimal pantolon kemer desenleri ön plandadır.

Kemer Fiyatları

Şıklığı uygun ücrete yakalamak isteyen iş adamlarına ucuz kemer seçeneklerimizi, yüksek kaliteyle bir arada sunuyoruz. Sürdürülebilirlik ilkesiyle ve en ekonomik şartlarda ürettiğimiz erkek kemer fiyatları24,90 TL’dir. Deri kemer fiyatları normalde farklı markalardan satın almaya kalktığınızda çok daha yüksek fiyatlarla size takdim edilir. Kalite ön plana sunularak verilen fahiş fiyatların aksine deri kemer fiyatları ve diğer bütün modellerde ekonomik fiyat politikasına sahibiz. Maserto kemer fiyatları erkek giyim aksesuar kategorisinde dünya çapında üstün fiyat performansıyla karşınıza çıkar. Dünya standartlarını temsil eden minimal tasarımlarla kemer fiyatları, birçok erkeğin iş hayatında kullanmak üzere tercih edebileceği uygunluktadır. Kemer siyah ve bütün renk seçeneklerinde hatta kot tasarımlarda ve örgü kemer seçeneklerinde de şıklığı temsil eden görünüme sahiptir. Siz de uygun fiyata yüksek kalite standartlarına sahip olmak için şimdi kemer çeşitlerimize göz atabilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR